Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • watador600

    senior tag

    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy ebben a topikban, van-e olyan felhasználó, akinek esetleg közvetlen kapcsolata van az UPC-vel? Szeretnék pár dolgot kérdezni, ha lehetséges ilyen.

    Ügyfélszolgálatot hívtam, írtam e-mailt, de szerintem elbeszélünk egymás mellett, vagy nem jól adják át az információt egymásnak, mert mindig másra jön a válasz.

    Köszönöm előre is!

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

  • watador600

    senior tag

    válasz Hunt3r22 #43462 üzenetére

    Nagyon örülök neki! Felszabadító érzés lehet.

    Mi is megszeretnénk szabadulni tőlük, de egyszerüen lehetetlen, csak telekom van itt...

    Mellettünk lévő utcába két utcában folyik a fejlesztés az upcnek, és hozzánk nem nagyon akarnak jönni, pedig csak a mi utcánk nyomja ezt az upc-s sztorit......
    Aláírásgyűjtés is volt. Nem nem egyszer hívtam/hívtuk őket, meg nem egyszer küldtünk nekik emailt.
    Nem tudom még is mit kéne még csinálnunk.

    Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

  • watador600

    senior tag

    válasz kabelmania27 #43469 üzenetére

    Hát több mint egy éve szervezte egy UPC-nél dolgozó(!!!) fickó az aláírásgyűjtést, és szinte mindenki aláírta. Aláírásgyűjés előtt én már írtam nekik hogy igény lenne rá, azt írták hogy nem lesz.
    Aláírásgyűjtés után (kb egy hete) írtam nekik megint, hogy mi ujság ezzel at aláírásgyűjtéssel, majd felhívott egy kedves hölgy, hogy a környező utcákban folyik a fejlesztés, átadja az ügyet annak, aki ezt a fejlesztést végzi. Majd a hét elején jött egy e-mail, hogy nincsen kábel kivezetve, és nem érhető el a szolgáltatásuk a címünkön.

    Könyörgöm...... Nem erre voltam kíváncsi, hanem arra hogy mivan a fejlesztéssel, milyen stádiumban van. Tisztában vagyunk vele, hogy nincsen kivezetve kábel, hisz azt szeretnénk, hogy LEGYEN kivezetve.

    Ha a mellettünk lévő utcákba van, akkor hozzánk miért olyan nehézkes? Fogadni mernék egy nagyobb összegbe, hogy a mi utcánk sokkal jobban feszegeti ezt a témát, mint a környező utcák bármelyike! :U :W

    Kis megjegyzés: az utcánk elejében van UPC, mi a meghosszabbított résznél lakunk egy újabb részen.

    Ezért is írtam ide, hogy hátha tud valaki, valami kapcsolatot ajánlani, hogy személyesen vagy akár telefonon tudjak beszélni egy illetékessel, mert úgy látszik, hogy csak elbeszélünk egymás mellett.

    Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés