Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz blakey #7454 üzenetére

    Szerintem a szolgáltatónak itt semmilyen véleményezési joga nincs, én azt nézek, és annyit amennyit én akarok! A más szolgáltatóknál fennálló korlátozással sem értek egyet, éppen ezt írtam fentebb fentebb, hogy a DIGI-nél Invitel-nél tuti nincs korlát! Haver DIGI-s, róla tudom, hogy gond nélkül használja folyamatosan az upload-ot, és átlagban biztosan kijön neki 60-70%-os kihasználtság, ha nem több! Az Invitel topikban megkérdezheted, ott sincs limit! De akkor én is még egyszer leírom, nem is annyira a limit tényével van a baj - ha ezt egyébként jeleznék mindenhol -, hanem a mértékével! Egyszerűen ha ők ragaszkodnak ehhez a 300GB-hoz, csomagtól függetlenül, nem figyelembe véve a sebességet, akkor ne adjanak el olyan csomagot, amivel ez játszi könnyedséggel túlléphető, hanem akkor mondja azt, hogy itt van havi x ezer ft-ért a netcsomag, ami ugyan tök olcsó, de cserébe lassú, és korlátolt! Csak ez ugye nem illik a marketingbe, mert oda kellenek a nagy számok! Hogy nézne ki, a Fiber Power 5 felirat a plakáton..?! Szerintem ez az 5Mbps ami körülbelül reális lenne a 300GB-hoz! EZ így most olyan, nem engedik használni azt, amit kifizetsz!

    ELADÓ ANENG DT9205A vadonatúj multiméter | https://shorturl.at/5gtGK

Új hozzászólás Aktív témák