Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz 84Zsolt84 #11490 üzenetére

    Kizárásos alapon én csak arra tudok gondolni, hogy az antennád nincs jól beállítva, de a szolgáltatónak kötelessége hibára kijönni és a hibát elhárítani. Olyan nincs, hogy mediumban vagy és akkor nincs HD. Medium csomagnak is hivatalosan része a HD köztévék (merem feltételezni, hogy az m1 HD sem megy a Kaonnal, mivel az eleve nehezebben fogható tp-n van!), így már az előző esetben is kötelesek lettek volna a hibát kijavítani, most pedig már pláne! Nem tudod nézni, javítsák ki, ennyi! Egyébként én azt gondolom, hogy a Kaon tunere érzékenyebb, ezért nem kapsz azzal jelet a nehezebben fogható tp-ken. Azt nézd meg, hogy a másik vételi helyen a Kaonnal mennek-e a HD csatornák, ha nem, akkor szerintem az antenna van rosszul beállítva/elmozdult vagy esetleg elé nőtt fa, bokor, rozsdál, deformálódott, nem teljességgel lehetetlen, hogy fej hiba, hogy kábel hiba, de nem neked kell ezt megfejteni, se nekem! Ezek a százalékos értékek, amiket a boxok mutatnak, inkább csak tájékoztató jellegűek.

Új hozzászólás Aktív témák