Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borisz76

    veterán

    válasz MasterMark #6267 üzenetére

    December végén kötötték be nálam a családi házban a Digi-t, optikával.
    A szerelő nagyon örült annak, hogy a padláson minden csövezve van...csak húzni kell az üvegszálat. Volt olyan hely ....az elmondása szerint...... ahol 5 órát szenvedtek. Nálam mindennel együtt kb 40 perc alatt végeztek.

    Tegnap hívtam a Digi ügyfélszolgálatát.
    Pár perces beszélgetés lényege, hogy BRIDGE módba kérem az ONT....mert van saját router ( ER4 ). Pár perc !!! és már el is szállt a net. Na akkor most én jövök - gondoltam :)
    Sikerült elsőre belépni, átállítani az ER4-et. Majd a restart után szépen tette a dolgát.

    Ami még fontos az az, hogy az ONT továbbra is adja ki koax kábelen a TV adást. Nálam 1 kábel felmegy a padlásra, ott osztottam 3 felé , amik mennek le a szobákba a készülékekhez. Tényleg jobb mint a bérházi lakásomban lévő set-top-box-os megoldás a T-től ( szintén optika ) !

    El is felejtettem, hogy miért nem szeretek TV-t nézni....
    A filmek jók , a hírek is érdekelnek...de a reklámokkal tele a hócipőm !

    Úgyhogy a mai nap folyamán a lakásból a családi házba átköltöztettem a NAS-okat. Jelenleg a "helyét" alakítom ki. Remélem, hogy holnap be tudom fejezni és beizzítom a rendszert. Végre tudok majd filmezni....reklám mentesen :)

    [ Szerkesztve ]

    Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

Új hozzászólás Aktív témák