Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr K

    senior tag

    válasz Drizzt #67599 üzenetére

    Igen, a sztrók az elég súlyos. Még több megrázó felvétel a reklám után. Én még az alábbiakat mazsoláztam ki (ha valaki borzongani szeretne):

    - Az anomáliát a VSD (Vaccine Safety Datalink) nevű rendszerben találták.
    - 550 ezer 65 évnél idősebb páciens közül kb. 130-nál volt sztrók az oltás követő három héten. (Nem halt meg senki.)
    - De nem ez az anomália, hanem az, hogy ez a 130-as szám magasabb, mint a következő három héten mért (azaz az oltást követő 1-21 napi időszakot hasonlították a 22-42 napival). (Nem találtam meg, mennyi az eltérés. Hatvanöt év felett a sztrók alapból is gyakori lehet.)
    - Az anomália csak a Pfizer oltásnál volt kimutatható, a Moderna oltásánál nem. (Pedig az erősebb dózis.)
    - Korábban nem találtak megnövekedett sztrók hajlamot a Pfizer és Moderna nagymintás tanulmányában, ami a Centers for Medicare és Medicaid Services adatbázisának elemzésén alapult.
    - Egy előzetes tanulmány a Veterans Affairs adatbázisában sem mutatott ki hasonló jelenséget.
    - A hírhedt VAERS adatbázisban sem mutatható ki.
    - A Pfizer saját globális adatgyűjtő rendszerében sem.
    - Más országok monitoring rendszereiben sem fedeztek fel hasonlót.

    Gyanítják, hogy vaklárma, de majd a vizsgálat kideríti.

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák