Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz Rive #52763 üzenetére

    Anno még a járvány elején én azt gondoltam, hogy akkor kellett volna mondjuk egy hónapos kőkemény karantén, pause világ szinten, mint ami a kínaiaknál volt. Akkor még nem terjedt ilyen szinten, és lehet sikerült volna eltűntetni a francba, mert nem tudott volna terjedni, aki addig elkapta nem fertőzte volna tovább az embereket, max a legszorosabb háztartásában lévőket. Ehelyett már 2 éve szívunk, és ki tudja meddig fogunk még, aztán, csak reménykedni tudunk, hogy nem alakul ki olyan fertőző variáns, mint a mostani omikron, de sokkal veszélyesebb. Mi lesz itt, ha egyszer valami tényleg komoly, még a fiatalokra is kifejezetten veszélyes nyavaja üti majd fel a fejét? Remélhetőleg, akkor képesek lesznek kemény lépéseket meghozni, bár most se tették. Emlékszem, ahogy legelőször láttam, hogy az olaszoknál 50-60 beteget azonosítottak egyik napról a másikra, akkor mondtam magamnak, hogy na, most kellene azonnal lezárni mindent, keményen fellépni. Ehelyett napokig ment a tanakodás, lehetett jönni-menni, gyorsan még elutazni máshova a térségből. Jött is a sok román olaszból, mentek haza.

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Új hozzászólás Aktív témák