Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArchElf

    addikt

    válasz DJ WOKKY #1946 üzenetére

    Mer szépenkérted - érettlenségi emlékek:
    Nálunk fizika volt a kötelezően választott választható tantárgy az egész évfolyamnak. Reál gimnáziumosat játszottunk vagy mifene. Mindenesetre a delikvensek nagy részének lövése nem volt a fizikához, így ketten csináltuk meg az összes feladatot a haverommal. A tanároknak is gyorsan leesett a dolog, így az első tanárcsere után már ők hordozták körbe a megoldásokat (még a többi csoportnak jutott, mert hagytunk a budiban egy-egy példányt). Igen jó átlag született.
    Az egyetlen szépséghiba az volt, hogy az egyik feladatot mindketten ugyanúgy olvastuk félre (így mindketten ugyanazt a rossz megolodást szórtuk szét)... Ez elég blama volt - szóltunk is utána a tanárnak, hogy jó volna, ha azt a feladatot - akinél lehet - kivenné a csomagból :DDD
    Magyarra nem emlékszem, meg angolra sem - de töriből tük hülye voltam, és szerencsére azt a tételt húztam, amit még a tanulás elején legjobban átnéztem (Római-Pun háborúk - B tételre már nem emlékszem).

    AE

    Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

Új hozzászólás Aktív témák