Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Beri #3309 üzenetére

    Igen, azt tudom, hogy FTP van, meg Printer Sharing, én is használtam próbaképpen néhány napra DD-t. Viszont én samba-t jobban szeretem, nem olyan körülményes a használata, "felmappelem" hálózati meghajtónak, és kész. És a többség gondolom így van ezzel.

    "Minden máshoz optware kell,"
    Ezzel az a gond, hogy rajtad kívül nem igazán van olyan ember itt a topikban, akinek ezt sikerült volna beüzemelni. Pedig már próbálkoztak vele... Vagy neked sem megy 1043-on az optware? Ha igen, akkor szerintem sokan örülnének legalább egy néhány soros leírásnak, hogy az opkg-ba hogyan kell életet lehelni. Mert tudtommal ezen akadtak fent leginkább.

    Szerintem egy router nem fájlmegosztásra, meg torrentkliens futtatására való
    Ezzel nem győztél meg, mert egyrészt a nagy többség az ilyen routereket bizony arra veszi, routolni megtenné egy 5000Ft-os is. Nem mellesleg pl. az ASUS kimondottan letöltőnek hírdeti, a dobozon is, és a weboldalon is. Mind a WL-500, mind az RT szériát. Az igaz, hogy nem DD-vel Open-el, meg Tomato-val, de ez már részletkérdés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák