Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neverless

    tag

    Sziasztok

    1 hete sincs, hogy szert tettem egy wr1043nd-re, amit egyelőre direkt gyári firmvérrel használok; legfrissebbel.
    Volt pár problémám beüzemeléskor a beállításokkal, nevezetesen hogy statikus IP ket nem sikerült beállítani úgy hogy net is legyen a 3 gépemen. Az "IP & MAC Binding" beállításoknál próbálkoztam, de az istennek se akarta jót. Végül aztán mindent inkább kikapcsoltam, hogy zéróról induljak. (most se dhcp, se binding, se statisztika, wireless). A statikus IP-ket végül úgy értem el, hogy a windowsban manuálisan beállítottam mind a 3 gépen.

    Gondoltam elkezdem azért bekapcsolgatni az említett funkciókat. A statisztika bekapcsolásával kezdtem, mivel az Advanced Security menü alatt levő FLOOD Filtering-ekhez be kell kapcsolni a statisztikát. Namost ennek bekapcsolása után megszünik a net, és ezen a router restartja sem segít. Ha kikapcsolom, akkor visszajön a net.
    Kerestem itt a fórumban, hátha másnak is volt ilyen problémája, de nem találtam.
    Az Open WRT firmvér-en kívül más nem jutott eszembe a probléma megoldására, de -hacsaknemnagyonmuszáj- nem akarok cserélni. Nehogy már gyárival firmmel ne működjön egy "gyári" funkció :(((
    Van valakinek ötlete erre?

Új hozzászólás Aktív témák