Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodika

    tag

    Üdv Fórumozók!
    Lenne egy kérdésem hátha valaki tapasztalt már ilyet: Prius 4 elsö ultrahangos érzékelöre hibát jelez pár napja a kocsi. Egy hosszabb út után félreálltam de nem állítottam le a motort csak P-be raktam, majd késöbb elindultam de már hibát dobott a fedélzeti számítógép. Ami érdekes hogy nem zárlatot mutat hanem mintha koszos lenne. De hiába tisztogatom a hiba marad. Az elsö hiba után másnap reggel visszajött de pár km után eltünt majd a nap végéig nem is jött elö. Azután ismét jött másnap és most már fixen elöjön. Pár nappal korábban mostam a kocsit, lehet ott kapott valamit… ami még érdekes hogy mindkét sensor elején van egy kis benyomódás. Mintha egy kavics csapódott volna fel… lehet hogy ettöl ment tönkre? CA299-es szenzor van benne, ezekolyan 35-40.000 körül mennek ha lehet ezt nem lépném meg. Ahogy néztem rettentö sok ember ek vannak ilyen problémái de nem csal Toyota hanem más gyártók esetében is. Kicsit megbontottam a kocsi elejét, hozzáférek a szenzorhoz hátha csak vizet kapott. Minden tippet elöre is köszönök! :R :R

    Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák