Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tvox

    csendes tag

    Sziasztok!
    Kezdő vagyok a notik terén. Egy hónapja vettem egy T. Satellite A300-18D (PSAHCE) gépet, de kezdek belefáradni. Most találtam ezt a fórumot, remélem tud valaki segíteni. AMD 64 X2 QL-62, 3 Gb RAM, Ati HD 3470, kb ezek vannak benne, előretelepített Vista, -cd, dvd semmi, recovery diszket kreáltam. Az egyik gondom az, hogy nem tudok semmi mást állítani a videokarin, csak amit a vista enged, ez meg nem sok. Fut a háttérben a Catalist Control Center, de nem tudom előhívni, hiába telepítettem újra. A képernyő felbontása 1280x800, és ha egy program átállítja a felbontást a megszokott 1024x768-ra, akkor torz a kép. Szeretném átállítani a képernyő kezelését, hogy mindig a kellő felbontást használja, torzítás nélkül. Aztán még a Power Saver is fut a háttérben, olvastam itt, hogy abban is vannak beállítások, de ahhoz sem enged valami hozzáférni. Miért? :((

    Más: Vista mellé XP-t akarnék… Már nLite-vel is vagy 4 lemezt készítettem, de nem megy fel. Igazából azt sem tudom, milyen chipkészlet van a gépen, csak gyanítom, hogy nem
    Intel…Tudja valaki? A kapott papírokon erről konkrétan semmi, ezt a gépet hatféle chipkészlettel szerelik, három Intel, három AMD. Találtam egy Sata drivert, nem vált be, aztán próbálkoztam az Intel Storage-al is, de semmi eredmény. Bios átállításal felment az xp, de inkább maradnék az AHCI beállításnál. Lehet, nem jó a Sata driver, de akkor hol találok jobbat?
    Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák