Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xerxész

    őstag

    válasz Vistaboy #120 üzenetére

    Én sem tudnám megszokni a kontrollert. Mert pl. párom apjával amikor FIFÁzunk náluk, akkor azt kontrollerrel irányítjuk és bár nem nagyon áll rá a kezem, de egy FIFÁt már nem tudnék elképzelni billentyűzeten játszani...azelőtt azzal játszottam gép ellen.
    Dehogy bármilyen más játékot, amiben célozni, lőni meg egyebeket kell, kontrollerrel irányítsak, azt nem tudnám megszokni. Isten ments, hogy egyszer a stratégiai gammákat is kontrollerre tervezzék.

    1993 óta ismerem azt a szót, hogy számítógépes játék, azóta játszom asztali számítógépen, billentyűzeten. Ezt szoktam meg, és ha nem muszáj, nem akarok váltani. Ennek ugyebár 20 éve már. Vagyunk itt egy páran, akik még a régi érában nőttünk fel (Lenry és Vistaboy pl.), nekünk az egér és billentyűzet a kontroller.
    Aki nem ezen "nevelkedett", a fiatal korosztály, annak ezt nehezebb megérteni. Ők már a konzolos-kontrolleres érában kezdték a játszást, tehát nekik val'szeg a billentyűzet-egér kombó az idegen.

    Egyszerűen vannak olyan játékok, amikhez nem megy a kontroller, na. Szerintem, amiben lőni kell, célozni, az ne legyen kontrolleres.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák