Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • westlake

    félisten

    válasz k-adi #907 üzenetére

    Már írtam, hogy ezt a "a végleges majd szebb lesz, mint a béta" dolgot nyugodtan el lehet felejteni. Ebbe kár hinni. Ez nem így működik. A béta és a végleges között maximum annyi lesz a különbség, hogy a visszajelzések alapján (béta) egy-két grafikai feature-t engedélyeznek, vagy éppen letiltanak. Olyan feature-t, amit egyébként bárki átállíthatna a beállítások menüben. Komolyan azt gondoljátok, hogy a komplett grafikai motort le fogják cserélni egy hónap alatt? A béta valójában a véglegesnek szánt verzió. Az apróbb hibákat fogják kijavítani, amiket a béta felhasználók jeleznek. Mint írtam, az esetleges szar grafika nem hiba. Biztos vagyok benne, semmi különbség nem lesz a béta és a végleges verzió között. Legalábbis ami a grafikát illeti.
    Vagyis kijavítanám magam. Ha változni is fog valami, akkor csak negatív érteleben. Ha túl sok lesz a sírás, hogy lassú a játék a komolyabb kártyákkal is, akkor szemrebbenés nélkül le fogják butítani. Sokkal több embernek van gyenge kártyája, mint amennyinek erős.

    [ Szerkesztve ]

    Play nice!

Új hozzászólás Aktív témák