Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz oriic #371 üzenetére

    Emlékeztem, hogy írtál valamilyen fegyvert ami neked nagyon bejött. Gondoltam visszakeresem és kipróbálom ha eddig nem tettem volna. Nos, nem próbáltam korában. Szóval tegnap tettem vele egy próbát. Ha jól emlékszem lvl9-ig húztam. És azt kell mondjam borzalmas! :D Nem is értem, hogy lőttél vele 2000kill-t. Szinte mindenki dodge-olja azokat a lassú lövedékeket. Negyed órával kell a mozgó ellenfél elé lőni, hogy el is találd azt. Vagy ennyire durva lenne One-on az autoaim?! Olyan volt mint ha egy repülős játékkal játszanék, ahol az ellenfél repülőjének mozgása elé kell célozni, hogy mire ő odaér a találat meglegyen. :)

    CAR a legjobb fegyver a játékban. És utána az Alternator. Alternator-t eleinte nagyon nem szerettem, de kicsit hozzászokik az ember onnantól már jó. Személy szerint én kedvelem az R-97-et is, de az messzire használhatatlan. Szóval amint látható, csak a Submachine Gun-ok.

    Volt konkrét jelenet többször is mikor én L-Star-ral, az ellenfél meg CAR-ral lőttük egymást 1v1-be pofán, és fél hp-ja se ment le mire ledarált engem CAR-ral..

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák