Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elektrotank

    tag

    válasz sakrafp #5130 üzenetére

    Szia!

    Nekem szerencsém volt, azt hiszem mutatott valamit, de az emlékezetem nem biztos, hogy pontos.
    Nálam egyszer a Roche féle küldetés bugzodott be, arra is kerestem sokáig a megoldást, végül az volt, hogy Skellige-re kellett utazni, majd onnét vissza. majd néha ki-bejárkáltam a barlangból és valahogy megmozdult a karakter és tudtam teljesíteni a küldetést. Próbálj meg te is hasonlót, eset utazni Skellige meg Velen között, hátha... vagy patch.... de volt olyan, amikor nekem is bugzodott egyet a küldi vagy csak én voltam szimplán béna, mert nem egészen azt az utat követtem, amit kellett volna. Így előfordul hogy konkrétan a Hjalmaros küldetésnél a hegyen mentem keresztül stb... holott a barlang alatt kellett volna. Valahogy betévedtem oda is a végén :DDD aztán nem tudtam haladni semerre... kerestem a nyomokat, találtam 1-2-t, de ennyi. No gondoltam, akkor itt az ideje beizzítani a YT-t. Sok küldetés fenn van, érdemes megnézni, mit hogy csinálnak. A Hjalmaros küldetést ez alapján csináltam meg én pl.
    Talán ez a videó segít majd neked: [link]

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Új hozzászólás Aktív témák