Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    Nem szoktam és nem is szeretek csatlakozni az ilyen fajta beszélgetésekbe de .... Mi a sz*r történt ? Éveken át a kedvenc sorozatom "volt" élvezettel néztem újra és újra az első 3 évadot még annak idején 47x néztem meg. Ahogy előbbre is írták barátközt színvonalba megy el. Pedig engem mindig is érdekelt hogy túlélőként milyen kínja volt a társaságnak de ez ... szomorú kategóriát üti meg nálam. Ennek tudatában még jövőre is ugyan ez fog menni ....

    Egyébként kifogytak a storyból vagy mivel magyarázzák ?

  • Rick3D

    senior tag

    válasz S e t h #10271 üzenetére

    Jó-jó oké de azért valami böcsületes "utolsó" évadot várnék mielőtt befejezik ... pl ez az új világ kiépítése pont ilyennek tűnik. Akár mit mondasz nekem akkor is hiányzik és hiányozni is fog a megszokott színvonal úgyhogy a minimum hogy kitesznek magukért mielőtt befejezik. Másfelől pedig én a harmadik évadig bezárólag megvoltam elégedve , a kormányzós részeket utáltam de még ettől eltekintve is Morgan betoppanásáig valahogy működtek a dolgok nálam, pedig már azoknál a részeknél is sokan hagyták itt mondván " nem érdekel a túlélők kínja" . Azt azért elismerem hogy sokkal több volt a mozgolódás és az izgalom az első 2 évadban.
    Valami hasonló dolgot várnék el mint ami a Spartacus c. sorozatban volt lezárásként , nagyon tömören : legyen mondanivalója,üssön és nem utolsó sorban emlékezetes.
    Kövezzetek meg de én az Agymenőket a mai napig szeretem nézni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák