Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dvix

    senior tag

    válasz FunPro #447 üzenetére

    Ez egy kiszorító politika ahogy mondod, Amerika 1/10 valami más nemi identitásba tartozik és erre a piacra hajtanak. Ezért van minden cég logójában Pride Month-kor a szivárvány zászló. És még azt is mondják hogy: "mehetsz a francba ha nem tetszik a sztori" és a sok kommentelő majd megvívja helyettük a harcot a szociális platformokon. Úgy érzik el kell idegeníteni mindenkit, ha "nem elég érzékeny és elfogadó a kisebbséggel szemben", és a sok hülye kajálja. Alig várják, hogy legyen egy lgbtq néger karakter, hogy utána sajátjuknak tekintsék a játékot és mindenkinek beszóljanak és fontosnak érezzék magukat.
    Engem egy ilyen HZD-t védő hülye támadott le twitteren és persze csak az első hozzászólónak adnak igazat a birkák, 50ezer like az ő kommentjére de arra az osztásra amit tőlem kapott arra egyik sem válaszolt(aznap unatkoztam :U ). Úgy várják, olyan nagy örömmel, hogy belekapaszkodhassanak az ilyen alkalmakba, mintha most találtak volna egy félig használt lila dildo-t a szemetes mögött!!
    Csak egyszer az embereknek azt kéne mondani, hogy menjetek a francba és tartson el titeket az a kisebbség akinek nyaltok! Egyből nem lenne pénz fenntartani magukat! :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Gery9112

    őstag

    válasz FunPro #447 üzenetére

    Joel halála engem személy szerint nem lepett meg. Egyrészt már anno a bejelentő trailernél sejtettem, hogy ha ő még él akkor a 2. részben meg fog halni és azt hittem Ellie öli meg amikor megtudja, hogy mi is történt az első rész végén. Másrészt annyira nyilvánvaló egy karakter halála, mikor fél órán keresztül azt hallgatod hogy majd este beszélünk, majd később folytatjuk...rendesen láttam a feje felett a visszaszámlálót.
    Szóval én személy szerint itt nem látnék bele politikai szerepvállalást VISZONT a többi férfi karakterrel, amit csináltak az gyalázat. A erőltetett feminista filmek fegyvere, hogy attól lesz a főszereplőnő erős, hogy a férfiak körülötte gyengék. Jesse, az új férfi karakterről megemlítik, hogy ő lesz majd a vezető de a játékban semmi olyat nem tesz, ami ezt bizonyítaná és olyan instaheadshot halált hal, hogy majdnem felröhögtem. Csóringernek annyi szerepe volt az egész játékban, hogy gyereket csináljon Ellie barátnőjének mert két nő még mindig nehezen tudna összehozni magától egy gyereket. Ha ez menne a srác karaktere se került volna be a játékba ez tuti.

    Valamint, ami még visszataszító volt, hogy a nők nem viselkedtek a játékban nőként. Egyfeszt dudeoztak, minden második szó a fuck és mintha két haver dumálgatna. Abbybe több nőiességet mutatott, amíg vele játszottál mint Ellie. A sztorija is jobban ki van dolgozva.....gondolom ez se volt véletlen, ami nem lenne gond csak ne a játék főszereplőjének kárára tegyék.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

Új hozzászólás Aktív témák