Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RangerFox

    veterán

    Imilenni (válasz a Ps4-es topikos hsz-edre)

    1. Lédiboj 13 éves, persze hogy csinál ostoba dolgokat felindulásból (pl. amikor egyedül megy vissza az anyjához, vagy amikor leborotválta a haját). Plusz nem lehetett harcos, hanem hozzá akarták adni valami időshöz, így megértem, hogy miért akart elmenekülni onnan. Meg ez nem volt az arcomba nyomva, nem úgy, mint a filmekben/sorozatokban.

    2. Nem értem, hogy a kutyasimogatással meg öléssel mi a baj. Ez egy kegyetlen világ, vagy megölöd, vagy elharapja a torkod. Itt nincsenek jó és rossz emberek, csak túlélők.

    3. Elsőre nem volt dolga Ellievel, épp szétbaszta Joel koponyáját egy golfütővel, nem akart több vért. Beteljesült a bosszúja. Másodjára meg megölte Ellie barátait, mint Ellie az övéit, csak a terhesség hallatán leállt. Ez emberség. Tényleg baj, ha ennyire árnyalt egy karakter?

    4. Szerintem a végén értelmet nyer Ellie álláspontja, így értelmet nyert volna az élete, az emberiség megmentője lett volna. És erre felnőttként gondol vissza, nyilván nem akart volna 14 évesen meghalni.

    5. Az élet kegyetlen. Talán így lelte meg a belső békéjét. A bosszú felemészt mindent.

    6. Úgy érzem Abby összetettebb karakter, mint amennyit fel tudsz dolgozni :D Pont azért ment vissza a gyerekekért, amit Mel mondott neki. Én azt furcsálltam, amikor terhesen elmegy őrjáratozni. De az egész játékban számtalanszor van olyan jelenet, hogy egy női karakternek nem kell segíteni egy nehéz tárgy elmozdításában, és szerintem ennyiben ki is merül a "feminizmus" a játékban.

    7. Igazából Abbyn kívül senki nem törődött volna azzal, hogy Joel a neve. És az első részben is elmondja a nevét, miután találkozott Henryékkel. Abban a helyzetben meg nem volt más választásuk, mint hogy Abbyvel abba a házba menjenek.

    Slusszpoén: Nem tudok róla, hogy fertőznie kellene a harapásának, ha egyszer immunis. Az első részben is megharapja Davidet, mégse volt baja.

Új hozzászólás Aktív témák