Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibaimp

    nagyúr

    válasz MasterDeeJay #25966 üzenetére

    Milyen nehézségi szinten tolod? Vagy a modd miatt az is változik?

    A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

  • MrYoniko

    aktív tag

    válasz MasterDeeJay #25966 üzenetére

    Legendary szinten toltam mindig.
    Most modok nélkül, csak ami az AE kiadásban van benne.
    Barbár stílusban igencsak nehéz, mert ha nem eszel akkor csökken a stamina, ha nem alszok csökken a manna, ha fagyok akkor meg a HP ugye.

    Ami a legnagyobb gondom, hogy nincs fast travel sehova (lóval sem), csak a kocsi a városok közt, na meg hogy minden enemy combosabb mint én jóval...
    Ja meg Shoutles módban tolom, vagyis nem vittem a fő küldit a sárkány ölésig, így nincs shout, de legalább sárkányok sem, mert kifingatnának seperc alatt azok is.

    Ha gondolod csatlakozzatok be ma délután a streambe és kicsit interaktívabban tudunk ott csetelni (link az aláírásban).

    Alchemy, Smithing és Enchant még nem lett húzva, első a saját ház, de így a Breezhome 7,5k 5k helyett. Gold szerzésre meg elkezdtem a tolvajokkal bohóckodni. Ha már meglesz a kecó, így jöhet a farmolás, meg szerintem elmegyek a spectral bow-ért, hogy legyen soul steal motyóm is.
    Azt nem tudom, hogy legálisan lehet-e több Black star nálam, vagy csak egy amit a küldi ad (újratölthető soul gem).

    Cold resist pedig jogosan csak a varázslatok ellen véd (ez nem bug). Ha fagy sebzést kapsz jön a cold és a freez utóbbival a max HP csökkentése is. Ez a része legalább jól van kitalálva és megcsinálva.
    Kajákhoz meg valóban maxisok só kell, de tolvajként a többi alapanyag simán beszerezhető, ha meg megfőzöd/potikat csinálsz, akkor már legálisan eladható. (sztem mai napig az alchemy a legprofitálóbb szakma).

    [ Szerkesztve ]

    Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

Új hozzászólás Aktív témák