Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MasterMind

    tag

    válasz tibaimp #25049 üzenetére

    Az nem semmi, szép teljesítmény! :K
    Nekem egy fullos kipörgetés elég szokott lenni, bár azt sokáig szoktam húzni, szünetekkel.
    Egyébként semmi para, határozott elképzelésem van arról, hogy hogyan is kellene kinéznie. Az esetek túlnyomó részében olyan modok kerülnek be, amiket alapvetően a Bethesda reszortja lett volna rendesen megcsinálni, szóval a különc, nem lore kompatibilis, extra tartalmak, (nagy dudák/kis tangák ;] ) nem az én terepem.

    Elérkeztem egy kicsit fárasztó részhez, a textúra-válogatáshoz. Kipróbáltam különböző installorder-ben a populáris nagypakkokat, de sehogy sem gyerebe, szóval kénytelen vagyok jobban belemenni és kézzel szelektálni... Ha nem kéne állandóan újraindítgatnom, még akár élvezném is, de sajnos nincs rá konzol parancs.

    Mortel:
    "Mint a hifi, csak ez nem kerül annyiba..."
    Jól megválasztott szabadidős-tevékenységek kifejezetten gazdaságosak. :D

    VikMorroHun: A múltkori hozzászólásomban lehettem volna kicsit konkrétabb. Egyelőre csak annyira lennék kíváncsi a magyarítást illetően, hogy működésileg hasonlóan van-e felépítve, mint az Oblivion esetében. Ott legalább két moddal nem jutottam dűlőre, mert a faj és könyvnevek is magyarítva lettek, így Character Overhaul-ról vagy Book Jackets-ről szó sem lehetett, mivel más neveken/elérési úton keresték a módosítani kívánt fájlokat. Ahogy írtad, világos, hogy minden felülírja a magyarítást, a kérdésem arra irányul, hogy mennyire mentesíthető ilyen-olyan módon a conflictoktól technikai értelemben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák