Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    Na, csak rászántam magam, hogy leszedjem végül. Az imént ment fel. Eddigi konklúziók:

    - grafikára nincs panasz, nem csúnya, de az Oblivion világa sokkal közelebb állt hozzám

    - 1680x1050-es natívhoz high beállításokat rendelt(de hogy finombeállítás hol van, még nem találtam), szépnek szép, és semmi lag

    - az emberek kidolgozása nem tetszik

    - az intentory és loot rendszert teljesen átszabták az elődhöz képest, egy használthatatlan vacak eddig

    - a harcrenszerrel minimális dolgom volt, az még jó is lehet

    - a menürendszer, intentory felépítésében is szar ugye, de az hogy csak billentyűvel lehet navigálni az a pofátlanság határa, ráadásul bénán, nehezen szokhatóan kivitelezve

    Újdonság varázsa ide, történet oda, grafika amoda, eddig nekem egy pofára esés. Egy fostos konzolport, én nem ezt vártam a Bethesdától. Nyilván fél óra alatt nem a játék sava-borsa jön szembe, de az első benyomás a béka segge alatt van.

    Még adok neki maximum pár órát, ha akkor se győz meg, akkor ezért tőlem nem kap pénzt a Bethesda, sőt el is küldöm őket a jó fenébe.

    mod:

    A TES IV bevezető videója közben minden egyes alkalommal magam alá csurrantok, hát ez itt nem hogy elmaradt, de még intro sincs kb. A grafikáról nekem Dark Messiah és Gothic 3 ugrik be egyértelműen, ami nagyon zavar. Nem a szépségével van bajom, kb olyan közepes szintre lehet belőve szerintem, ahogy most néztem. Ha kint leszek valami szép helyen majd ráküldök mindent, és megnézem hogy a diavetítés szép lesz-e.

    Ami nagyon zavar eddig: nincs meg hangulat. De lehet, hogy túl ellenséges vagyok, még kiderül.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák