Keresés

Hirdetés

  • Read Only Memories: Neurodiver teszt

    gp A 2064 folytatása négy teljes évet csúszott a legelső tervekhez képest – a jövő transzhumanista világa még mindig roppant érdekes, a történet azonban már nem robotok, hanem agybúvárok körül forog.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Filléres Redmi érkezett

    ma Az A3x nem kapott nagy bemutatót, egyszer csak felbukkant.

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnikusz

    veterán

    válasz Lefty #18720 üzenetére

    Eagle Bearer Clantársam adta.Skill buildet otthagytam. A specializáció inkább Gunner. A Ceska perfekt clutch használhatatlan. Én zsákon Composuret használok, a többiek Vigilancet. Mellényena Glass Cannon miatt kapsz annyi sebzést helyette a chc chd buildhez az Obligare javallott. Ha AR és nincs Eagle B akkor Famas Starined. DLC ha meglenne a Coyote maszk még nagyon hasznos lenne. Acosta zsák az csak skill buildhez. Holnap rakj össze egy Strikert hátha. Jótanács töltsd fel a recalibration libraryt DPS buildhez 15% weapon damagel, 6% CHC, 12%CHD, vel. Én mosta True Patriotot használom Pestilencel Heroic CP megy küldi is. A Ghila perfekt maszkkal verhetetlen, megy van rajta 55,4% incoming repair amiki szokott húzni a gondból.

    [ Szerkesztve ]

    Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Új hozzászólás Aktív témák