Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brownage

    tag

    válasz Bird #2973 üzenetére

    Hát alapvetően minden közösségi fórum akkor hangulatos, vitamentes, ha az adott közösség tárgyát kedvelők gyűlnek össze, ahogy te nevezed őket "pár fanatikus" és nem a haterek hülyeségeit kell hallgatniuk. Érted. Anno a Pecsába egy Depeche Mode klubba nem azért mentek el az emberek, hogy Depeche Mode-ot utálókat hallgassák, mert ott senki nem kiváncsi rá. Varró klubra nem azért mennek el a nénik, hogy a varrás iránt nem érdeklődők menjenek oda. Van egy tárgy. Jelen esetben a Div 2. Nekünk tetszett az első rész. Béta is tetszett, szeretnénk játszani a játékkal, és ezzel kapcsolatban beszélgetni. Neked nem tetszik. Nincs ezzel baj. Menj vissza a PH fő kategóriájában, van elég sok gamer topic, válassz egyet azok közül, amik tetszenek és találd meg ott a közös hangot a többiekkel. Ilyen egyszerű :) Előadhatod itt a nagy nevetgélőst, meg próbálhatsz ovizni, de a röhej tárgya te leszel egy adott csoportban, ahol a játékot kedvelők gyűlnek össze, nem pedig az azt utálók. Csinálj egy "Utálom a Division 2-t mert egy szarfos játék lesz" topicot, lehet, hogy ott népszerű leszel. Összegyűltök, megtárgyaljátok, hogy mi szar és fos, egyetértetek és mindenki nyert. Hidd el én biztos nem fogok odamenni meggyőzni senkit, de szerintem Anonymous se vagy a többiek. És akkor mindenki nyert. Nem értem miért érzed szükségét, hogy egy olyan játék fórumát olvasgasd, ami szerinted szar? Ennyi felesleges időd van, amivel nem tudsz mit kezdeni? Miért nem olvasol olyan fórumot, ami érdekel, amit kedvelsz?

Új hozzászólás Aktív témák