Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz Sirandrish #543 üzenetére

    egy angol oldalon találtam pár tippet a játékhoz.igyekeztem lefordítani:
    -instant challenge-re: ha két hosszú útat keskeny fűves rész választ el,akkor te vágd le azon keresztül,a gépi ellenfél az útat fogja követni,te meg 10másodperc alatt célba érsz!
    -az elején a leggyorsabb pénzszerzési lehetőségek az autós missziók amikor a-ból b-be időkorlát nélkül sérülésmentesen kell elvezetni a járgányokat.itt 80ezer plussz igen jó bonusz jár,elég hamar meg lehet szedni magad.
    -van egy misszió "140 miles per hour on a winding road." itt a start vonal után fordulj meg és az egyenes szakaszon 10 másodperc alatt eléred a 140mérföld per órát!(ezt ismételgetve igen gyors pénz)
    -a The Millionaires Challenge"-re az MV augusta upgrade 3assal ajánlja.azt írják ezzel 49perc alatt megkeresed az egymillát!

    remélem így könnyebb lesz az eleje Sirandrish!
    Jó gém,én sokáig nyomtam,mostanába hagytam abba! de amennyire nem tetszik az NFS pro street,lehet visszarakom!

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák