Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecdzo

    senior tag

    válasz Dany007 #530 üzenetére

    A két pip még elviselhető (oandánál 0,9 a minimum, bár van, hogy 1,8, híreknél mindenütt nagyobb), de van e valami más díj nekik beépítve mert valami ilyet is hallottam róluk. Az pedig daytradenél nagyon fontos. Nameg a teljesülés....bár az általában éles számlán derül ki.

    Ez is egy lehúzás, hogy csak bizonyos összeg felett használhatod a platformjukat. Oanda felülete egy java felület, aminek vannak hiányosságai bőven, de azért elég jól használható. Kár h még mindíg nem lehet össszehozni MT4-el (ingyenes nagyon kafa progi) vagy ninjával ( elemzésre ingyenes, kereskedésre kell megvenni vagy fizetni érte).

    Szóval azt javaslom, azért nézz szét a piacon, olvass bele forumokba ki mit mond...elitetrader.com pl...

    A tegnap nekem nagyon szép volt! Egy egyszerű trendvonal kereskedés tegnap gyönyörű eredményeket hozott. (EURUSD).

    Az alakzatok közül én a dupla tetőre és áljra, háromszögre és ékre esküszöm. Nameg támasz-ellenállás, 123, plusz egy ergodik meg egy macd. Mindent tudok mérni és más meg nem számít.

    Hát, valljuk meg, a nagy emelkedés meg a nagy esés elég relatív dolog.... :B ha nagyon ragaszkodsz ehhez akkor legalább próbáld mérni valamely indikátorral.....talán trendkövető kéne mert "nagy" mozgást keresel....

    fulekitrading.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák