Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Fecdzo #529 üzenetére

    EURUSD 2pip...

    a chartokkal még nem vagyok kiigazodva teljesen... A gyertyákat tanulgatom épp, viszont amiket olvastam trendek, oszcillátorok mozgóátlag diagrammok stb... azokat nem találom... Küldtél egy anyagot kezdőknek... ott olvastam az indikátorok fajtáit, viszont egyiket se találom a programban. Lehet csak a nevét tévesztem el.

    Akkor kérdés... az Oandánál milyen programot használhatsz? Mert mint megtudtam, a Saxonál 10.000$-ig csak a Webtradert lehet használni... És magát a programot csak 10.000$-os számlanyitás fölött. Persze nincs sok különbség, csak a WebTrader mégiscsak egy böngészőben futó program... Sokkal sebezhetőbb, mint egy a gépről futtatott progi. Ez mondjuk nagyon nem tetszik benne. És sajna csak 2500$-ral fogok indulni, ha fogok.
    Jelenleg Daytrade-t próbálom tanulgatni, amit ajánlottál...3 napja kezdtem szimulált, de valóságnak megfelelő összeggel... Sajna csak +54$-ban vagyok, bár reggel még -320-nál voltam :D Nehéz volt visszahozni.
    utánna olvastam az alakzatoknak is.. és fel is ismerem, sokszor mégsem úgy mozdul az árfolyam =/ Nem nagyon megy még az előrejelzés.
    A kanócok alapján már 50%-ban megtudom tippelni, hogy merre megy majd az árfolyam.
    Inkább az egyik fő szabállyal jáccok, ha hirtelen nagy esés történt, akkor azt emelkedés követi és fordítva :D Eddig bejött, viszont tényleg itt kell ülni, figyelni és stresszelni.
    Igazad volt, tényleg érzelemmentesen kell kereskedni! És nagyon nehéz...

Új hozzászólás Aktív témák