Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amadeus11

    senior tag

    válasz korcsi #11666 üzenetére

    Szia!
    Most néztem és van felirat SD-n is!
    Én amúgy meg vagyok elégedve a szolgáltatással, tavaly már jobb választás volt ez a cég a Ténél (legtöbb helyen csak ez a két lehetőség van). Ha valakinek elég az alapszolgáltatás akkor mindenképp. Ténél 6ezret fizetnem a 20/1-es netért+vezetékes telefon. A telefont soha nem használtam, a net meg valójában 12/1 volt. Emeléskor volt meg a 20 kb egy évig, utána korlátozták. Mindenkinek e körül van. Így a 10/2-es net nekem nem volt visszalépés, letöltős oldalakon javult az arányom :) . Itt is 6k-t fizetek. A telefon helyett meg lett 30 csatornám. Holnaptól lesz Retek HD, bár ezt a csatornát ritkán nézem. Persze az alap csomagot úgy állítják össze, hogy ösztönözzenek arra, hogy többet fizess, itt most kár volna keseregni miért nincs ez vagy az. Olyan úgy se lesz, hogy mindenkinek tetsszen. De azért jó lenne, ha a HD minőség már nem valami extra kiváltság lenne (más szolgáltatónál sem az!), a csomagokat tartalom szerint pakolgassák, ne minőség szerint. Én például nagyon ritkán nézek SD-t, ahhoz nagyon jó műsornak kell lennie, vagy olyannak- pl. hírműsor- ahol nem számít.
    Alles zusammen meg vagyok elégedve a szolgáltatásokkal, a net idáig stabil, a tévé adások minősége jó- az SD is kicsit jobb, mint a Mindigen. A tabletet meg köszönöm szépen! :))

    There is a star

Új hozzászólás Aktív témák