Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kabelmania27

    Topikgazda

    válasz Lovi24 #53852 üzenetére

    Üdv!
    Koaxon jobb a hd, mindkét szolgáltató kiosztását nézd meg, van ami az egyiknél nincs van ami a másiknál, UPC-nél van videótár, Diginél nincs. UPC-vel kapcsolatban ide, Digivel kapcsolatban pedig ide írj.

    [ Szerkesztve ]

  • kabelmania27

    Topikgazda

    válasz Lovi24 #53854 üzenetére

    Ahol van Digi ott a UPC nem a honlapon lévő árakon kínálja az adott csomagot.
    Ha gond volt az ADSL-el akkor az hd-s iptv-vel is lehet gond, lehet ki sem adják, a hd-t..
    Ha nem játszik a UPC akkor miért kérdezed meg hogy a kettőből melyikre válts?

    [ Szerkesztve ]

  • prisz

    aktív tag

    válasz Lovi24 #53854 üzenetére

    Egy percig se gondolkodj. Egyértelműen Digi!
    Amit a T.-nél HD-nek nevezett vacaknak neveznek, az kb megfelel a Diginél egy erős SD csatornának. És ezért még van pofájuk plusz pénzt is kérni.
    Ha rögzíteni szeretnél, a legtöbb új tv-n ott van a PVR, ha nincs, veszel egy PVR-es es box-ot és azt használod. Ráadásul nincs tv limit, nincs kódolás.
    Egyébként a kérdésed is fura, mert ahol lehet mindenki csak menekül a T-től, ha van más alternatíva. Az IPTV-s borzalmat pedig aki teheti felejtse el, mert a technológia sem ebbe az irányba fejlődik....

    [ Szerkesztve ]

  • HaZse

    őstag

    válasz Lovi24 #54626 üzenetére

    Nálam is ugyanilyen volt. Az egyik azt mondta, hogy nyugodtan vihetem be az eszközöket (3 beltéri + 1 modem, mind dobozában), ami nem kis pakk volt. Beballagtam és ott egy fickóhoz kerültem, aki lekezelő módon viselkedett és kioktató módon mondta, hogy nem lehet visszaadni az eszközöket a hűségidő előtt. (Mindez 4 nappal a hűségidő lejárata előtt történt). Mondom, hogy mégis mi köze ennek a pár napnak az egészhez? Erre csak hümmögött.

    Arról nem is beszélve, hogy a szerződésemet rendesen elcseszték anno. Sőt egyidőben kötöttem a szerződést, majd egy "isteni" belenyúlásnak köszönhető megváltozott a lejárat időpontja TÖBB hónappal.

    Szerintem menj be a szerződés kötés előtti napon. (pl. kötötted 2013. 02. 19-én kötötted, akkor 2015. 02. 18.-án menj be.) Én így csináltam és sikeresen felmondtam. (Az egy másik téma, hogy vezetői engedéllyes és kötbér elengedéssel sikerült a hibás szerződésemet felmondani). Legszívesebben kirugatnám azt az ügyintézőt, aki hibásan vette fel annó a szerződésem. (2013. 02. 04.-én kötöttem 24 hónapra, de 2013. 12.21-én sikerül nekik rögzíteni 24 hónapra)

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

  • HaZse

    őstag

    válasz Lovi24 #54628 üzenetére

    Még nem tudom, hogy fognak-e számlázni, mert ma az e-számla (vagy mi a pöcs) jött meg. Az meg csak a 2015. 01.01- 01. 31-ig tartó időszak volt rajta.

    Ez úgy látszik szokásuk a tréhomnak, hogy nem kötik meg rögtön a szerződést.

    Nekem annyi "szerencsém" volt, hogy egy tablettel kötöttem újra a 24 hónapot, amiról volt írásos szerződésem is. És a decemberi szerződéskötésről meg nem volt. De érdekes, hogy a februári szerződésről meg nekik nem volt egy példányuk. (Nekem kellett bevinnem 2015 januárjában, hogy beszkenneljék és becsatolják a panaszomhoz, amit 2015 december 15-én kezdeményeztem, amit a mai napig nem vizsgáltak ki, pedig az ŰSZF 6.3-as pontja alapján (ha jól emlékszem) 30 napon belül ÍRÁSBAN kellett volna reagálniuk. Erre pár napja jött egy SMS, hogy hívjak fel egy 0680-as ingyenes számot a panaszommal kapcsolatban. Aznap felhívtam, de a mai belépéssel még mindig 2015. decemberi és 2016 januári a hűségidőm lejárata.

    Kész vicc az egész tréhom.

    Ha Te nem kaptál írásos szerződést a 3 hónappal későbbiről, akkor neked is jogos lehet a 3 hónappal előtti szerződésbontás. Bár ahogy olvasom már túlvagy a 3 hónapon.

    Ezért én mindig mikor bementem az ügyfélszolgálatra (Szeged- Árkád), akkor vittem magammal a 2013. februári szerződésem EREDETI példányát és azt dörgöltem az épp velem foglalkozó ügyfélszolgálatósnak. Ennek eredménye, hogy személyesen jött oda a bolt vezetője és ő maga engedélyezte a végén a kötbér mentes felmondást. De ez is vagy 1 hónapomba került.

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák