Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz Livius #96094 üzenetére

    Hát úgy már cumi igen :/
    Amúgy kitartást neked, és másoknak is, ugyanis ha rákeresel az említett városra akkor láthatod, hogy egy ~10.000 lakost számláló, az ország elhanyagolt keleti részén lévő helyről van szó.
    Ugyanabban a cipőben jártam illetve jártak az emberek, amiben te is vagy most. Kb értelmes vezetékes net sem volt eddig, mert volt egy Elektronet nevezetű kábelen szolgáltató cég, illetve egy wifis internetet szolgáltató cég ahol én is dolgoztam, és volt a T ami többnyire 10, de maximum 30 megát tudott adni összesen.
    Szóval ilyen 50 feletti netről nagyon álmodni sem lehetett. Mindezt úgy, hogy naménytól nem messze egy Olcsva nevezetű faluban, (lakosság kevesebb mint 1000 fő) már évek óta elérhető volt korábban a 100-as majd az átszervezett díjcsomagokkal most már a 250 is a T részéről.
    Aztán gondolt egyet a UPC és megcsinálta a hálózatát kevesebb mint 1 év alatt. Aztán mit ad isten, érdekes módon 3-4 hónapra rá már a T is megcsinálta a saját hálózatát a városban. Idén pedig már a társasházak is optikaképesek lettek, így kötöttem 1G-s netet 1 hónapja.
    De elszomorító, hogy eddig a T-nek nem volt érdeke megcsinálni évekig a fejlesztést, amikor egyeduralkodóként nem kevés pénzt és ügyfelet szerezhetett volna, de amint megjelenik a konkurencia már megéri a beruházás.... :U

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák