Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • taki01

    őstag

    válasz DJ. Ru$y #90018 üzenetére

    Nálam nem bírták leírni a áprilisban megújított szerződésről a Ps4 kötbérét holott lejárt és nem magam miatt lett újra kötve a szerződés hanem mert megszűnt az interaktív szolgáltatás. Augusztusban próbáltam többször is ennek a gépnek az előző verzióját megrendelni, de folyamatosan visszadobták indoklás nélkül. Egyszer csak kapok egy hívást a T-től (ez már szeptemberben volt) és kérdezik hogy szórakozok-e hogy folyamatosan rendelgetek. Erre válaszoltam hogy nem és azt a tájékoztatást kaptam a telefonos és T-Pont üszf-án hogy már tudok eszközt vásárolni. Persze addigra már nem lehetett rendelni az előző verzióból, így nem volt választásom vártam. Majd októberben lett ez a verzió amit sikerült megkapni. Akkor megrendeltem és közöltem az ügyintézővel, hogy elvileg kötbér van az előfizetésen és kértem hogy vegyék le, hogy megtudjam rendelni a laptopot. Úgy tűnt hogy sikerült mert a szerződést feltöltötték de a laptop egy hét után sehol erre hívtam őket és közölték hogy törölték a rendelést. Ezt kb 5-ször eljátszottuk és után ment a panasz és lám csodát sikerült megvenni bár kb 18 ezerrel drágábban.

  • Mikeee89

    senior tag

    válasz DJ. Ru$y #90018 üzenetére

    Nekem 2 éve az 50 mbitre vàltás ami vdslre váltást is eredményezett azt november 11től kezdve végül január 23-ára sikerült megoldaniuk. Sűrű telefonálgatások mentek. 2x is adtak időpontot és egyszer se jött senki. Állítólag ne voltam otthon. Mindkétszer kivettem szabadságot. Utána harmadszor apám volt otthon. Akkor màr megcsinálták de engem hívott a szerelő a hgw jelszó miatt mert neki nem volt meg. Balfasz banda...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák