Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz DJ. Ru$y #75459 üzenetére

    Amennyiben az adott (megrendelt) szolgáltatás nem jönne be, akkor 14 napon belül minden gond nélkül megszüntethetem. Mi ennek a menete? Korábban mikor lejárt a hűség és nem kértem újat, akkor az eszközöket Postai úton be kellett küldenem a T-nek... ez most is így kellene, hogy menjen? :R

    Ami kicsit (nagyon) zavaró számomra az..:
    XL csomag
    Kínált letöltési sávszélesség: 50 Mbit/s (6400 Kb/s)
    Kínált legnagyobb feltöltési sávszélesség: 5 Mbit/s (640 Kb/s)
    Garantált letöltési sebesség: 15 Mbit/s (1920 Kb/s)
    Garantált feltöltési sebesség: 1 Mbit/s (128 Kb/s)

    (ez valamelyest "nagy" átverés és paraszt vakítás...) Kíváncsi leszek, hogy az XL vagy az L (vagy M) csomaghoz leszek-e majd közelebb (sebességben) :U :B

    Magyarul vagy egy "sávszélességem" (ami 50 Mbit/s) és ebből pl. elérek ilyen 15-18 Mbit/s sebességet.. (jobb esetben) és fizetem érte a kemény ezreket havonta... :C

    Jelenlegi (sz*r , de nincs hozzá hűség és olcsóbb is) 30 Mbit/s Netemmel az amit adnak, az "valós is... 2800 Kb/s az szokott lenni (ez nekem már megfelelő, megszokott) és a Telekom XL előfizetéssel (ami drágább is és 2 év hűség nyomja majd a vállam...megint) ennél csak jobbnak kell lennie.. sebességben! (és kapcsolatban maradásban is)

    Ha rosszul értelmezek, vagy értelmeztem volna valamit, megkérlek (vagy mást) nyissa fel a szemem (ha nem így volna a "valóság" ahogy írtam... :R

    UI.: Régen nem volt ilyen, hogy "garantált" szöveg... régen mikor indult a DSL vonal.. volt (0.5 Mbit/s -es is) az 1 Mbit/s -es majd Duplázták és Duplázták... (ingyen) és a végén az 1 Mbit/s -es csomagért amit fizettem, azon jött 8 Mbit/s -es (1024 Kb/s -el töltöttem le, ami akkor nagyon über volt...) és minden csomagban az adott sávszél volt a "garantált" nem volt ilyen, mint most.... :K

    Azelőtt még használtam az akkor "menő" 56k -s FaxModemes megoldást is (mikor egy .mp3 számra vártam 1 órát.... letöltés complete -re) :DD (aztán volt úgy, hogy éjjel-nappal ment a kis P2 -s (max.) és 40-50k Huf volt csak a "telefon" számla.... (kis Matáv Rt.) :P ;]

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák