Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boborján2

    aktív tag

    válasz Marci112233 #156909 üzenetére

    Most akkor itt már fogalom zavar van ,illetve már én sem értem ezt a felállást.

    A webes tvgo az telekom tv go.
    Az androidos box a telekom tv.
    A régi win ce box az iptv.

    Anno iptv-hez felvétel opciónak volt nevezve a szolgátatás(rögzítés hdd-re , visszatekerés, time shift). Telekom tv-vel együtt jött a record&go elnevezés (felhős korlátozott rögzítés,visszatekerés ,time shift).

    Azt viszont el tudom képzelni hogy iptv-hez is ezt behozták és akár egy szoft frissítéssel már ezen is lekövetik azt a korlátozott megoldást amit az android box record&go funkciója kínál. Még az is lehet ,hogy felhősrögzítésre váltott a wince box. Bár ennek meg ellent mond ,higy szerintem ezeknek már elengedték a kezét és nem fejlesztik.

    Az viszont biztos ,hogy anno amikor nálam iptv volt ,akkor azt mondták ,akinél van felvétel opció jelenleg ,tehát hdd-s box ,az jobb ha megtartja ,mert nem lehet rendelni.

    Mindenesetre nézd meg,hogy a számlán biztosan van e ilyen opció fizetve és nézd meg az ászf erre vonatkozó részét. Ha van és az nem úgy működik ahigy kell ,akkor be kell jelenteni hibára.

    ignored users : snyper990 | SlayR0113

Új hozzászólás Aktív témák