Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deva

    tag

    Sziasztok!

    Gondolkozok egy otthoni csomag rendelésén (Net L + IPTV Szuper Családi HD + Alap telefon), viszont felmerült bennem néhány kérdés:

    1. Ha 2 év hűséget választok ki, akkor a havidíj fixen 9090 Ft, ha 1 év hűséget, akkor az első 3 hónapban 7320 Ft, utána 9090 Ft. Ez tényleg így van, hogy 1 év hűséggel "jobban járok", vagy van valami kisbetűs rész a dologban?

    2. HBO GO: Nem teljesen értem, ez alapból része az IPTV csomagoknak, vagy külön elő kell rá fizetni? Gondolom külön, ez esetben amit találtam, +2490 Ft/hó, igaz?

    3. Net L csomag 1000/1000 Mbit/s-t ígér. Ez mennyire szokott teljesülni, mi a tipikus sebesség? Illetve, mennyire stabil, szokott szakadozni a kapcsolat?

    4. Set top boxok: 2 TV, 2 külön szobában, egyszerre is. Ehhez mindenképp 2 set top box fog kelleni, igaz? 1 box megosztására nincs lehetőség gondolom. Illetve, olyankor mi van, ha én egy TV Tunerre szeretném rádugni a történetet (konkrétan egy Nvidia Shield TV, arra lenne dugva egy USB-s tuner, amit használnék), ilyenkor is kell külön set top box?

    Köszi előre is! :))

    It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

Új hozzászólás Aktív témák