Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ketabruce

    csendes tag

    Helló srácok!

    Véleményeteket szeretném kérni.
    Kaptam T-től levelet, miszerint ápr. 1-től megszűnik a digitális kábeltv szolgáltatásuk(som), amin nekem most egy családi HDTV illetve egy kábelnet (30/5) előfizetésem van. Ha jól értelmezem, utóbbi (kábelnet) független ettől, de lehet rosszul értelmezem. Jól értelmezem? (azaz ha bekötnek IPTV-t, attól még kábelnetem megmarad?) Továbbá én most a TV-n CI(CA?) kártyán keresztül veszem az adásokat. Ez feltételezem az új rendszerben kuka. Jól gondolom, hogy kapok egy settopbox-ot, és az adásokat csak azon keresztül nézhetem? Illetve, hogy a TV távirányítója mellé kapok egy másikat, amit muszáj lesz használnom, ha csatornát akarok váltani? Mindezen felül a jelenlegi kábelmodemtől nem messze csücsül egy router, amivel WOL-os funkciót valósítok meg egy belső hálón található NAS és egy PC felé (7-es ill 9-es portokon). Kell félnem attól, hogy az IPTV-hez adott routeren (ha a net meg a TV egy eszközön keresztül jön) ezek majd jól nem fognak működni (ilyenolyan NAT-olás, routing, stb. miatt), vagy ez azért még kivitelezhető marad?

    Előre is köszi a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák