Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozek

    nagyúr

    válasz DJ. Ru$y #75345 üzenetére

    Nem tartom magam idősebb generációnak, de nézek TV-t (bár nem Telekom-os vagyok a DigiSport-ok miatt). Igaz, főleg sportot, de amíg ezt TV nélkül nem tudom megtenni, addig igenis szükség van rá. Lehet jönni azzal, hogy "van stream a neten", de gyakorlatilag az is TV, csak épp nem minden esetben magyar. Az Eurosport már évekkel korábban kitalálta az Eurosport Player-t, ami 5 euró egy hónapra és nem csak a két csatornát kapod érte. Bundesliga forduló esetében például lehet nézni a többi meccset is, amit amúgy nem ad az Eurosport a TV-ben. Ma így néztem Augsburg-Herha meccset. :) De akár bármelyik asztalt lehetett nézni snooker közben is, nem csak azt, ami épp ment a TV-ben. Azonban ez még csak egy, a többi csatorna így nem elérhető.

    (#75347) Nooeca: Ne akard megmagyarázni, hogy kinek mi a jó. Kérdeznék tőled valamit: fel tudsz venni az IPTV-ből bármilyen adást úgy, hogy azt később bármilyen eszközön meg tudd nézni? Nem mindenki ér rá akkor megnézni valamit, amikor éppen megy a TV-ben. Jöhetsz azzal, hogy "le lehet tölteni a netről", de ez addig működik, amíg vannak olyan szolgáltatók, amelyek nem IPTV-t adnak.

Új hozzászólás Aktív témák