Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NKFN

    csendes tag

    Hi,

    fentebb már írtam, hogy a hangcsúszást jeleztem a 1412-n. Kint is volt a szerelő, állított az antennán, most a szint 83-85% között mozog, a minőség pedig 80 alá még nem ment, de legtöbbször 92-94-96%, sőt azóta a 100% sem ritka, mint a képen is látható (sorry, mobillal készült):
    [link]

    DE: a kép-hang csúszás továbbra is fennáll (valamivel előbb érkezik a hang) :( Legjobban a Duna TV-n és a CNN-en látható, a szerelő mondta is, hogy ezek a legérzékenyebb csatornák, ill. a Dunát Romániából lövik fel. A szerelő szerint nem észrevehető (vagy csak nem akarta észrevenni...) a dolog. Van, hogy több csatornán meg-megakad a kép, persze csak 1-1 villanásra és a STB (ADB) nekem is sípol. Nagyon tanácstalan vagyok, jelentsem újra hibára? Aki kint volt, azt mondta így tökéletesek az értékek, ennyit tud... Mert ennél jóval alacsonyabb értékek mellett is tökéletesnek kell lennie, több helyen volt rá példa. Ha meg jelentem, és megint ugyanazt a szerelőt küldik, akkor... Vagy az antennát kéne átrakni, netán tetőre?
    Talán hibásak a beltérik? De mind a három?
    Köszi a választ.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák