Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • taxi

    aktív tag

    Szasztok!

    T-Com áldozat vagyok,mert sok pénzem van. :DDD IPTV, telefon,internet, 50Mb/s, modem Cisco epc3925 . -A problémám a következő. Két három hete szakadozik a tv adás minden tv-n, csatornától függetlenül. Egyszer már kijöttek, Ők is reseteltek egyet, és továbbálltak. A probléma nem szűnt meg. Most mikor ismét bejelentettem, azt mondták, hogy kicserélik a modemet. Ettől azért félek, mert fogalmam sincs milyet kapok helyette, és én mikor ezt beüzemelték, eladtam a jó kis routeremet, mondván mi a fenének, hisz a 3925-ben úgyis van, lakáson belül bőven elég, nem kell egy plusz hibalehetőség. Mivel a wifi nem a szolgáltatás része, kérhetem hogy ugyan ilyet szereljenek fel, vagy már mindegyik modem egyben router is? A másik. Annak idején mikor kiépítették a hálózatot, egy alvállalkozó csinálta padláson keresztül falon kívül (u szeg), kb. 20 méter. Szerintem ezer helyen lehet kontakt hiba. Nem kábel csatornában kéne vinni a vezetéket falon kívül a szabadban? Pingelésnél ilyeneket látok mikor akad a kép, persze többször:

    Hakuna matata

Új hozzászólás Aktív témák