Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • delig

    tag

    Sziasztok!

    Lassan egy éve vagyok előfizető IPTV-re és 20-as netre a T-nél. Kábeles megoldás van nálunk.
    Eddig nem is igazán volt gond.
    Viszont - nem tudom ezeknek az átállásoknak és hasonlóaknak van e köze hozzá - mostanában gonduk van az internettel.
    Hirtelen nem tudom, nem vagyok otthon, de D-Link DCM-704-es fekete álló kábelmodemünk van. A típus nem biztos, de minden más paraméter stimmel. Erre van ugye rákötve minden.
    A tv-vel nincs gond, az szépen megy mindig.
    Viszont mikor a gépen netezne az ember, akkor nem tölti be sokszor az adott oldalt elsőre. Sokszor vár vár, keres keres, aztán nem tudja betölteni az oldalt. Torrentnél viszont a feltöltés folyamatosan megy. A net-nek az ikonja nem mutat megszakadást. Viszont van egy minialkalmazásom a Gmail-hez, azon látom, hogy van megszakadás.
    Mivel néha szoktam otthonról dolgozni, így szar, h nincs mindig jel, meg-megszakad.
    A modemen nem találtam még meg, hogy hol logolna.
    Tegnap mikor hazaértem, párom gépe ment. Mikor bekapcsoltam az enyém, nála rögtön a saját Gmail-es minialkalmazásánal lehetett látni, h elmegy a net.
    A modomemet már többször leállítottam, kábelezést megnéztem, turkáltam a beállításoknál, de semmi. Hétvégén arra gondoltam, h újrakenem a windows-t, hátha, mindkét gépen.
    Arra is gondolok, hogy párom php-zik és a Wamp server ludas lehet, de mikor csak az én gépem megy, akkor is jelentkezik a hiba.
    Hívni még nem hívtam a T-t, elsőre sokat nem várok, főleg h beazonosítani sem tudom pontosan a hibát.
    Nem tudom, h vki közületek ismeri e ezt a jelenséget és mi lehet a megoldás?
    Kicsit idegesítő netezés közben, de legfőképp mikor otthonról dolgoznék, és a net elengedhetetlen akkor.
    Mobilon észrevettem, hogy mintha wi-fi-n is ugyanez lenne.
    Talán a HGW a ludas?
    Kb 1 hónapja megy ez.

    Előre is köszönöm, bárki hozzá tud szólni.
    Ha pontosabb inók kellenek, este tudom megosztani (pontos D-Link típus, értékek, stb).

Új hozzászólás Aktív témák