Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Vangelis #40585 üzenetére

    Pontosan ahogy mondod... :K :U
    Mielött a "korábbi hűségídő" lejárt volna 400HUF volt nekem a telefon "alap" most több mint a duplája... pff pl.
    Jelenleg így néz ki az előfizum / "tripla" csomag...
    meg jött a levél, hogy IPTV Extra csomag megszűnik és akik abba voltak azoknak 3 új csatornát adnak (Film+2 , MGM , sundance) , de akik új hűséget vállaltak (mint én is) azoknak már nem volt a választható(k) közt a "IPTV Extra" csomag így saját maguk váltottak / mondták le... így nekik nem jár a + 3 csatorna (ja és csak 1 hónapig van "ingyenesen" ... :K - ma beszéltem az ügyfélszolgálatossal, hogy magyarázza már el mi is meg, hogy is van itt/ott.. (nagy humbuk az egész.. és félrevezetés kb.) IPTV -nél "alapba" nem elérhető pl. Film+2 (csak + csomag rendelése esetén..) de pl. Parabolás csomagba alapból tartalmazza a Családi csomag.. érdekes.. IPTV Családi viszont már nem :W (sebaj, mert van külön kábeles TV is más szolgáltatótól amire csak átkapcsolok és tudok nozni sok "hiányzó" csatornát, mint pl. Film+2 , Viasat History , meg sok más :C

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák