Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz Ebit #290 üzenetére

    Elolvastam nagyjából a forumot, én is hasonlókat tapasztaltam, igaz az ADSL bekotésekor, amikor a szerelés után a modem a Biztosíték házon landolt az előszobában,
    Nem mondtam rá semmit, én tudtam, hogy van a falban, egy UTP, Nem annak volt használva, korábban, tehát nem lan nak hanem az ISDN jött vele fel és annak nem kell mind a 4pár,
    Vettem egy krimpeklő fogót, csatlakozókat, a szürőből a modem felé tartó jelet betettem abba a bizonyos említett kábelbe, csokit használva
    A kolega aki ott cirkuszolt a linkelt forumba, na helyette fogtam volna magam, és megcsináltam volna, rendesen, nincs benne semmi rendkivüli, talán 1 csarhuzo kell hozzá, meg a patchelő fogó.

    Ezzel kapcsolatosan lenne egy kérdésem is, a jelenlegi modemmel , nem mukodne a IPTV ?
    Úgy hogy a mostani routerba dugom be a iptv lan csatiját ?

    Mert nálam ebben az esetben csak 1 utp ét kéne a falba betenni, de mondjuk jó hosszút, hisz a tv hez nincsen behuzva a falba.

    Ha triplát rendelnék, akkor 1 helyig kéne 1 párat elvinni ahova a mostani intercomos /belső vonal, alközpont néklül / telok kapcsolódnak.

    (#288) Spirit
    Örülj neki :))))

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák