Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    Üdv, T-home Sat-Tv-s kérdésem lenne.
    3 dobozzal fizetünk elő, jelenleg 2 tv-nk van, mindkettőhöz egy merevlemezed dvd-íróval.
    Az egyikhez így a fennmaradó 3. dobozt hozzákötöttem, a slave kimenettel, majd onnan tovább a tv-re scart-al. Így elvileg amikor felvesz a dvd-s felvevő vmi műsort, a slave-el nézhető lenne más is közben. (tegyük fel, h a másik tv-n más mást néz)
    Ez néha megy, néha nem. Ha szétszedem a kábeleket, és cserélgetem a dobozokat, akkor 2-3 napig megy a dolog, de utána, ha azt, amire slave-el van kötve az adás, ha bekapcsolom, az alap készülék ahonnan jön a jel kiírja, h nincs nincs fogható adás v vmi ilyesmi. Ahogy kikapcsolom a slave-et akkor megy.
    Ennek valami általam eddig észre nem vett technikai oka van, vagy amilyen kedvében éppen van a jeladó doboz, attól függ?
    (a doboz-ok intek t-home-os cuccok)
    3 db van, 3-ra fizetünk elő, és bár külön külön mennek, sorba kötve nem. (a 3. kábel az emeletre van behúzva, de a földszinten vannak a tv-k, tudom megoldás lenne ugyanarra a helyre behúzni a 3. kábelt ahova a 2. is van, és akkor nem kéne slave-el átlőni a jelet a 3. dobozra, de később kelleni fog az emeleti is.)
    Tud valaki megoldást?

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák