Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • icons

    addikt

    válasz kew #178 üzenetére

    thx, akkor asszem az lesz, hogy törlöm azokat, amiket láttam, és sorozatfelvétel egyébkéng... aahhaa, szal az a tápventi, engem az zavar, hogy melegszik közben, szal sztem kellene vmi Eco mód, vagy hasonló, amikor vmi kis elem biztosít annyit, hogy fel tudod éleszteni, de közben nem csinál semmit...no nembaj, azért ígs is jó (engem egyébként főleg a melegedés zavar, mert az azért elég erős sztem...
    jaaah, így már tökre értem, mér van ez (de ez vhol szerepel a leírásban is? az autó rögzítés persze)

  • zlutor

    aktív tag

    válasz kew #178 üzenetére

    ''ha kikapcsolod (standby-ba), akkor is megy benne a tápventi, aminek van kis alap rezgése meg hangja, bár engem nem zavar a winyó olyankor elvileg nem megy, csak ha elkezd felvenni. persze melegszik ilyenkor is, hisz készenléti állapotban van.''

    Allitolag - szerelo szerint - ezek mar passziv hutesu STB-k es amit a kollega hall az a vinyo, ami akkor sem kapcsol le, ha stand-by modban van a cucc. Nalam is ez van - en reklamaltam is egy ideig, de hasztalan. A szerelo szertint ''a masikak is ilyenek, ha elromlik a vinyo, majd kicsereljuk''. :(

    Kicsit ''igenytelen'' ez megoldas, de pillanatnyilag ez van...

    Amit írok az nem az igazság, hanem a véleményem... ;-)

Aktív témák