Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Erősen késésben vagyok. Engedélyeztem egy kis lustit magamnak és később bújtunk ki az ágyból. Ránk fért egy kis pihenés. Szegény édes torka is megfájdult estére. Sajnos elkapta tőlem ezt a nyavaját. Ennek nem örülök.
    Tegnap elvitte cuncit az apjához . Titokban inkább az apukájához ment mert rendezni akarta a viszonyát vele. Nem haragszom rá egy cseppet sem. Csak abban az esetben lettem volna morci ha rosszul sül el a dolog. Apukája örömmel fogadta őt és cuncikát. Talán enyhülni fog a feszültség köztük. Én mindenesetre mindenben mellette állok de nekem még kell egy kis idő hogy be tudjam fogadni őket azok után amit mondtak róla. Persze most azt mondta apuja hogy ezek a dolgok nem hangoztak el amiket mi hallottunk vissza de szerintem nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél...Majd alakul ez is. Mindenben támogatom édest.
    Munka:- Majdnem készre befejeztük azt a tetőt amit már rég el kellett volna felejtenünk. Ma Zoli megy és befejezi.
    Megpróbálok szerezni még egy VGA-t a mostani mellé. Igazából fingom sincs mi szükségem van rá hisz alig játszom.. Lehet nem is lesz belőle semmi.
    Ma ultrapihizős napot tervezek. Igazi cicusos bújós nap lesz. (Igen. nyalakodás is lesz :P )
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák