Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nagyon nyugodt éjszakám volt! A tegnap este is szuperül sikerült. Tegnap alig hogy hazaértem elkezdett nyunnyogni cuncika hogy nem esik az eső és menjünk le az oviban készített lámpással és sétáljunk a sötétben. Gyorsan lefürödtem és le is mentünk. Jött velünk Zoli kisfia Balázs is aki csoporttársa Adrinak. Neki is készítettünk tegnap lámpást mert ő színházban volt és nem tudott jelen lenni. Nagyon jó volt a séta . Ketten édessel kéz a kézben és a két gyerkőc. Mondjuk a nagy séta végén inkább a játszótéren hintáztak a lámpással a kezükben. Mint 2 törpe olyanok voltak. Amikor hazaértünk akkor aludt el cuncikának a lámpásban lévő mécsese. Majd pótolnunk kell. Ha jó idők lesznek még akkor lemegyünk mert jól éreztük magunkat. Mi is tudtunk picit beszélgetni édessel ami nagyon fontos. Ma sajnos este már nem lesz velünk tündérkém. Viszi az apjához édes. Ez a hétvége megosztott. Péntek estétől vasárnap reggelig cunci az apjánál van és utána hozza vissza. Már most hiányzik pedig az ágyában durmizik. Mielőtt elindulok munkába jól megpuszilgatom őt..
    Munka: Tegnap reggel elugrottunk a kocsibeállót lecserepezni. Vagyis elfogyasztottuk a cserepet és rendelni kell hozzá még 300db-ot. Azután vissza rohantunk ahhoz a tetőhöz amit most kezdtünk és az előkészített anyagot beépítettük. Ma mindenképpen körbe kell zárnunk egy nagy részét a székállásnak és a melfeszítőket be kell tennünk két oszloppal és taréjszelemennel a tetején. Ez a terv. Szerintem meg is tudjuk csinálni. Anyag van hozzá..
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák