Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Elég nyugtalanul aludtam. Ez köszönhető annak hogy este egy pici hiszti becsusszant. Már edződöm így nem vészes a dolog. Vagyis még azért felzaklat de nem annyira mélyen. Szerencsére a hiszti végére megérkezett édes is a munkából és ő pillanatok alatt helyre tette cuncikát. Remélem elnövi mihamarabb a hisztit mert nem jó érzés hallgatni ahogy teszi.
    Sajnos a nemszeretem hét van megint. Édes délutános..Alig találkozunk. Most reggel tudunk beszélgetni arról mi történt előző nap és kész. Ha tegnap este nincs az a kis közjáték már rég durmolunk mire hazaér szerelmem.
    Tegnap volt 2 hónapja hogy együtt élünk. Valami elképesztően szalad az idő! Egyre szebb és szebb ez az élet velük! És mindjárt itt van karácsony!! ÓÓÓÓ de szeretem! Nagyon várom már az első közös karácsonyunkat!!! Ahogy cuncika majd bontogatja az ajándékokat...Máris karácsonyi hangulatba kerültem...
    A munkámmal minden rendben. Úgy néz ki a telünkre is lesz munka ami ebben a válságban nagyon nagyon jó hír. Nyugodt is lettem ettől. Igazából tegnap dőlt el hogy 2 hét múlva bele tudunk e állni egy nagy tetőbe ami kitart a télen.
    Most nagyon boldog vagyok! Itthon is rendben van minden és a munka is rendben van.
    A szerelem is bennünk van így nyugodtan várhatjuk a közös cicusunkat édessel.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák