Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nagyon nyugisan ébredtem. Túl édes volt az álmom. Tegnap este lebizniszeltem egy számitógép házat és 2 zalman ventit egy nagykóláért ami többmint megéri. Volt 2 P35-ös lap is de sajnos arról lecsúsztam. Persze nincs is rá szükségem ezért jobb ez így. Van egy pici komplett gép amire spórolgatok de még nincs rá pénzem. Majd alakul.
    Tegnapi nap eseménytelenül telt el. Nyaralót bontottunk. Eldöntöttük az egész épületet és megraktunk 3 konténert a törmelékből. Ma hivatalos ügyeket intézek és ezért csak Zoli megy. Csütörtökön pedig pont fordítva lesz mert én megyek és neki lesz dolga.Azt hiszem a legkisebb fiát hozza kontrollra a kórházba. legalábbis erre emlékszem mintha ezt mondta volna.
    Nagyon örülök neki hogy ilyen fincsi napos idő van mostanában. Kezd elpárologni a téli stressz belőlem. Már nagyon irritáló volt hogy minden nap azt kellett írnom hogy "már megint eláztunk". Mondjuk csütörtöktől változást mond de remélem ebből semmi nem lesz. Szépen barnulgatok is.
    Júliustól befagyasztják a szocpolt. Kíváncsi leszek mennyire fog vissza esni az építőipar és mi ezt mennyire fogjuk ezt megérezni. Tegnap is hívtak munka ügyben amit majd a nyáron kell megcsinálni szóval nem panaszkodhatok. Egyelőre... Majd olyan október környékén fogjuk szerintem elkezdeni érezni a hatását.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák