Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma időben ébredtem. Az óra rendben csörgött így nem volt gond. Tulajdonképpen a tegnappal is csak az volt a probléma hogy a saját halottriasztó vekkeremet nem húztam fel a másik óra ami maminál szól meg nem csörgött. A belső órám pedig késett még egy órát..
    Tegnap este piszok nehezen aludtam el. Jól tele zabáltam magamat és ez be is tett az alvókámnak. Majd erre figyelnem kell....
    Tegnap megcsináltuk a bádogos munkát.Természetesen az ablakok nemhogy nem jöttek meg hanem csütörtökre ígérik! Ez magyarország.. Rendeld meg és fizesd ki és majd hozzuk valamikor. És persze örülj neki hogy megkapod... Igaz a 3 ablak közel 400 rugó de nem számít. Mi meg égünk a tulaj előtt hogy kifizetett egy rakás pénzt közel két hete az ablakokért és sehol semmi..
    A márkás bakancsom talpa teljesen levált így tegnap vissza kellett rohannom venni helyette újat. Ez volt az utolsó hogy rádumáltak a drágább/márkásabb bakancsra. Kb. fele annyi időt bírt ki mint az előtte használt francia lábbelim. Szerencsére sikerült újra szereznem abból a jó fajta franciából. Remélem ez kihúzza legalább 1 évet..
    Ma mindenképpen nekiállunk zsindelyezni. Ablak ide vagy oda. Muszáj haladnunk vele mert sokáig elhúzódik ez a munka.
    Az új gép projektem is szépen halad. Akár már ma meg is lehet.:) Persze mami nem érti meg minek egy 3. gép. Ezek a nők ezt nem érthetik meg. Pont olyan mint én nem értem meg minek egy télen 5 téli kabátot venni amikor nekem jó az amit 4 éve vettünk és még remélem 10 évet kihúz. A retikül kérdéstől pedig falnak megyek. Semmi nem fér neki bele de legalább jól néz ki és rengeteg van belőle...Ki érti ezt? Akkor már inkább még egy gép. :P
    Szép napot mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák