Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • didyman

    őstag

    válasz bakter24 #6791 üzenetére

    Az említett, szerinted lenéző (tényleg ne haragudj, nem annak szántam, komolyan úgy gondoltam, hogy ezt nem véletlenül írtad el) mondatrész előtt sem akartad ezt így beismerni. Ne haragudj, de össze-vissza beszélsz, csakazért is magyarázod, hogy miért nem lényeges a megfelelő mértékegység, és ha már simogató stílus, te kezdted a lenéző jelleget a szőrszálhasogatás említésével, amire meg én ugrok egy szakmai témában. Nézd. Én azt sem tudom, hogy ki vagy, eszem ágában sincs lenézni, mindenki tudásában vannak fekete foltok, apró félregondolások, én is bármikor elrontok ilyeneket, engem is kijavítanak. Ebből és ennek stílusából irdatlan marhaság ügyet csinálni, személyeskedést vélelmezni mögötte. Egyrészt mert a szakmaiságról olyan stílus felé viszi a dumát, amiben a dac és a kérkedés kerül érv helyére, másrészt mert a lényegen ez mit sem változtat. Ez meg itt nem lánynevelde, hanem egy fórum, ahol egymást többnyire sehogy sem ismerő emberek diskurálnak a maguk egyedi módján, nem feltétlenül a diplomácia szép stílusában.
    Lezártam.
    Egy kérdésem van még, hogy az 550-es APC-hez én ugyanazt a kb. 7Ah-s akkut találtam, amit a 700-ashoz írtál (RBCJ2), a pontos érték gyártónként eltér marketing és technológiai okból. Neked a gyári akku akkor kisebb volt?

    "Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

Új hozzászólás Aktív témák