Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz Vesa #20081 üzenetére

    AI Ground Detection Each unit will automatically disconnect the ground on that device
    Ground Safe Auto reinstatement of ground connection to pass current if a fault is detected

    Jól értem, hogy a kütyü "mesterséges intelligencia" használatával automatikusan leválasztja a készülékedet a földről, illetve visszateszi, ha hibát érzékel? :F Nem tudom, Te hogy vagy vele, de én semmilyen formában nem bíznám rá az életem egy dokumentálatlan AI tech-re azzal, hogy kénye-kedve szerint leválassza a fémtestű erősítőmet a földről pusztán azért, mert búg a hangfalam. Előbb igyekezném megjavítani a szar táppal rendelkező eszközeimet, amitől eredetileg kialakult a földhurok.

    Ha viszont a kütyü semmi egyebet nem csinál, mint beiktat egy 100 Ohmos ellenállást a föld csatlakozásba (lásd egyik és másik FAQ), úgy ez a világ legjobban marketingelt lehúzása. Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy ezt fixen teszi, vagy tényleg van benne valamilyen AI magic. Mindazonáltal továbbra sem vagyok meggyőződve arról, hogy ez így biztonságos. :N Szerintem nézd(esd) át a hangeszközeidet és javít(ta)sd meg őket, hogy megszűnjön a humm, ne a földeléseddel hazardírozz!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák