Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadowX

    őstag

    válasz csoszogi #87056 üzenetére

    Ma voltam futni egy kört, szerintem a liget felé nem megyek amíg le nem cseng ez az egész. Egyszerűen az emberek prosztósága zavar, sőt felháborít. Nem értem pl. miért kell a járda+futópálya teljes szélességében "bandázni" és morogni ha elnézést kérve el akarok futni mellettük. Azt meg végképp nem tudom miért jó azon a futópályán biciklizni, rollerezni és kutyát sétáltatni. Már több helyen is úgy tönkrement a pálya, hogy az ember majdnem a bokáját töri. A kondizós részekről már leszakították a korlátozást jelző feliratokat és szalagokat. Mert ki ha nem, majd ők felülbírálják mit szabad és mit nem.
    A sok dohányosról nem is beszélek már, akik miatt élvezhetetlen lett a futás, mert folyton cigarettafüstöt szív az ember. Persze nincs jobb hely a dohányzásra, mint a liget. Lehetne ott szépen, mindent betartva futni, de amíg egyesek úgy gondolják nekik ne mondja meg senki mit csinálhat, addig esélytelen. Ugyanezt tapasztalom a boltban is, még jó hogy ritkán járok. Lesz*rják az emberek a másikat, legyen meg minden amit ő akar és kész. :( Szánalmas, hogy mennyi toleranciát mutat egyik-másik ember. Amúgy is utálom, ha belemásznak a terembe, nemhogy még így.

    Egyébként erről az 1-1,5 méter távolságról mindig az jut eszembe, hogy a magyarok saját bevallása szerint nekünk van a legnagyobb cerkánk (átlagméret) Európában. :D Ezek után csodálkozunk, ha nem tudjuk mekkora az 1-1,5 méter? ;]

Új hozzászólás Aktív témák